Sklep Internetowy  

lek. wet. Jerzy Kirstein

specjalista chirurgii weterynaryjnej

specjalista radiologii weterynaryjnej

współwłaściciel i kierownik Kliniki


Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu.
Główny obszar zainteresowań to chirurgia i ortopedia. Prowadzi warsztaty z chirurgii i ortopedii dla lekarzy weterynarii z całej Polski, dzieląc się na nich swoim ponad trzydziestoletnim doświadczeniem.


Redaktor naukowy i merytoryczny m.in.:

  • "Metody badania i leczenia psów i kotów"
  • "Propozycje dawkowania leków u psów i kotów"
  • "Diagnostyka rożnicowa w chorobach wewnętrznych psów i kotów"
  • "Leczenie stanów nagłych u psów i kotów"

W chwilach wolnych uprawia narciarstwo alpejskie, jest miłośnikiem motocykli oraz nurkowania (płetwonurek P2).lek. wet. Krzysztof Święch

współwłaściciel Kliniki


Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu.

Jest lekarzem z długoletnim stażem klinicznym, przeprowadzającym zabiegi laseroterapii pourazowej. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych kursach, szkoleniach w kraju i za granicą oraz studiach podyplomowych. W naszej klinice zajmuje się interną i chirurgią miękką psów i kotów.

W czasie prywatnym interesuje się sportem oraz czynnym wypoczynkiem.lek. wet. Andrzej Robak

współwłaściciel Kliniki


Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu.
Od 35 lat czynny zawodowo, z czego 7 lat poświęcił na ratowanie życia zwierząt w Afryce.
Swoje kwalifikacje zawodowe podnosił na kursach w kraju, oraz sympozjach w Brukseli i Lyonie.

Poza pracą „zawodowo” gra w brydża sportowego, na chwilę obecną we wrocławskiej lidze okręgowej.lek. wet. Marta Kobylińska


Absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu.
Jest lekarzem z długim stażem pracy w firmie oraz głównym twórcą filii naszej Kliniki przy ul. Drzewieckiego 22b. Zajmuje się głównie interną i dermatologią stale podnosząc własne kwalifikacje.dr n. wet. Adrian Janiszewski

specjalista chirurgii weterynaryjnej


Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Ukończył kurs II stopnia z kardiologii weterynaryjnej, przeprowadza liczne zabiegi kardiochirurgiczne.

Po obronie pracy doktorskiej podjął pracę na Uniwersytecie Przyrodniczym. W naszej Klinice konsultuje trudne przypadki kardiologiczne.

W wolnych chwilach amator wielu sportów, miłośnik gór i zapalony meloman.lek. wet. Henrietta Lorenz

specjalista chirurgii weterynaryjnej


Studia weterynaryjne ukończyła na wrocławskiej Akademii Rolniczej.

Przez ponad 35 lat pracowała w Lecznicy ”Krzyki” przy ulicy Januszowickiej. Obecnie należy do załogi lekarskiej naszej kliniki. W trakcie całej swojej pracy zawodowej ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu leczenia małych zwierząt, kładąc największy nacisk na choroby wewnętrzne, dermatologię i położnictwo.
W 2004 roku ukończyła studia podyplomowe i uzyskała tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej.

Pasje pozazawodowe to muzyka renesansu i baroku, podróże i sztuka kulinarna.lek. wet. Wojciech Wilk

specjalista chirurgii weterynaryjnej


Od 2008 roku absolwent wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, stale pogłębiający swoją wiedzę na licznych kongresach weterynaryjnych, sympozjach naukowych oraz indywidualnie, śledząc nowinki w literaturze fachowej.

W naszej klinice zajmuje się głównie diagnostyką ultrasonograficzną i radiologiczną. Oprócz dużego zaangażowania w przypadki internistyczne, swoje zainteresowania kieruje również w stronę chirurgii oraz traumatologii. Aktualnie w trakcie studiów specjalizacyjnych z radiologii weterynaryjnej.

Wolny czas spędza na czynnym wypoczynku, m.in. na basenie, wycieczkach rowerowych oraz długich spacerach ze swoim psem. Miłośnik biegania, w niedalekiej przyszłości planuje wystartować w maratonie.lek. wet. Paweł Cieślik


Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

W klinice zatrudniony od 2010 roku, wcześniej praktykował w Beskidzkiej Klinice Weterynaryjnej w Bielsku-Białej.

Swoje zainteresowania kieruje w stronę chirurgii, ortopedii i diagnostyki obrazowej. Aktualnie w trakcie studiów specjalizacyjnych z radiologii weterynaryjnej.

Wolny czas najchętniej spędza w górach w dobrym towarzystwie.

Pozytywną energię czerpie z szeroko pojętej muzyki rockowej i folkowej oraz literatury górskiej, podróżniczej, fantasy.
Marzy mu się daaaleka podróż.lek. wet. Zuzanna Grobelak-Łyszczarek


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (2009).

W czasie studiów praktykowała w lecznicach weterynaryjnych oraz szkoliła się w zakresie chorób wewnętrznych i chirurgii małych zwierząt w Hospital Clínico Veterinario na Uniwersytecie w León w Hiszpanii w czasie rocznego stypendium naukowego.

Uczestniczka szkoleń i konferencji w kraju i za granicą. Pod okiem specjalistów doskonali swoje umiejętności w prowadzeniu skomplikowanych przypadków internistycznych oraz w dziedzinie chirurgii miękkiej małych zwierząt.

Swoje zainteresowania kieruje również w stronę okulistyki, stomatologii klinicznej oraz ultrasonografii.

Miłośniczka gór i podróży.lek. wet. Katarzyna Pac-Pomarnacka


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Po studiach odbyła roczny staż absolwencki w naszej Klinice, po którym została zatrudniona jako samodzielny lekarz.

Swoje zainteresowania zawodowe kieruje głównie w stronę okulistyki oraz chirurgii miękkiej. Uczestniczka licznych konferencji i sympozjów przede wszystkim o tematyce okulistycznej.lek. wet. Magdalena Pecyna


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Po studiach odbyła staż kliniczny po którym została zatrudniona na stanowisku lekarza weterynarii. Zainteresowania zawodowe dotyczą głównie ortopedii, chirurgii miękkiej oraz diagnostyki obrazowej. Jest prawą ręką naszych chirurgów - bez jej nieocenionej pomocy nie odbędzie się żaden zabieg.

Planuje rozpocząć studia specjalizacyjne z chirurgii weterynaryjnej. Wolne chwile spędza na długich spacerach ze swoim psem Kidney'em.lek. wet. Karol Kirstein


Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.


Po studiach odbył staż kliniczny w Klinice Weterynaryjnej dr n. wet. Grzegorza Wąsiatycza w Poznaniu. Słuchacz studiów doktoranckich w Katedrze Biostruktury i Fizjologii Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Uczestnik licznych krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych.

Zainteresowania zawodowe to głównie diagnostyka chorób wewnętrznych, endokrynologia oraz chirurgia miękka psów i kotów. Z jego inicjatywy w 2013 roku nasza Klinika stała się filią Śląskiego Banku Krwi dla Psów i Kotów. Miłośnik motocykli Harley-Davidson oraz narciarstwa.

Wolne chwile spędza na wycieczkach i zlotach motocyklowych.lek. wet. Joanna Bubak


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.


Jeden rok studiów spędziła w Hiszpanii w ramach programu wymiany międzynarodowej Erasmus. Po studiach odbyła staż w naszej klinice po którym została zatrudniona na stanowisku lekarza weterynarii.

Zainteresowania zawodowe dotyczą głównie hematologii, cytologii oraz onkologii. Uczestniczy w wielu sympozjach naukowych, poszerzając swoją wiedzę o najnowsze osiągnięcia medycyny weterynaryjnej.

Miłośniczka dobrego kina i muzyki.lek. wet. Agnieszka Twardy


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.


Po studiach odbyła staż w naszej klinice. Zainteresowania zawodowe to diagnostyka chorób wewnętrznych, endokrynologia i dermatologia.
Uczestniczy w wielu konferencjach naukowych, stale podnosząc kwalifikacje zawodowe.

Wolny czas spędza na spacerach ze swoim psem i wycieczkach rowerowych.mgr inż. Klaudyna Tucka


Od 2007 roku absolwentka wrocławskiego Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt.

Praca ze zwierzętami to jej pasja i powołanie jednocześnie, co sprawia, że jest niezastąpionym pomocnikiem lekarzy w naszej klinice.

Zgłębianie tajników zachowania zwierząt oraz udział w wielu kursach behawiorystycznych tłumaczy jej niezwykłe podejście do naszych pacjentów.

Posiada certyfikat ukończenia kursu groomingu (strzyżenie, trymowanie, pielęgnacja psów). Zawsze bardzo zaangażowana i troskliwa, indywidualnie traktuje każde hospitalizowane zwierzę.Anna Buchowiecka


Na stanowisku asystenta lekarza weterynarii pracuje od 1978 roku.

Początkowo w Lecznicy dla Zwierząt przy ulicy Januszowickiej, obecnie w Klinice ''Interwet”. Od początku swojej pracy nieustannie rozwija się zawodowo, pogłębia wiedzę teoretyczną, udoskonala umiejętności praktyczne, tak by świadczone przez nią usługi były na najwyższym poziomie.

Od zawsze praca w tym zawodzie była jej największą pasją.

Poza pracą fascynuje się podróżami, w szczególności rejsami żeglarskimi. Uwielbia pływać i nurkować, najchętniej relaksuje się przy muzyce barokowej i dobrej książce.Krystyna Owczarek

manager kliniki


Na stanowisku kierownika ds. administracji i księgowości pracuje od ponad 20 lat.

Gdy dzwonicie Państwo do naszej kliniki, to jej ciepły, miły głos udziela Państwu dokładnych i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania. Jest zaangażowana w rozwój i jak najlepsze funkcjonowanie naszej kliniki.

Wolny czas najchętniej poświęca na podróże po świecie. Fascynuje ją poznawanie innych krajów, ich zabytków i kultury.